Scroll to top

Ajans Başkanı/Mahallenin Muhtarı

Serkan Vatansever

Yakışıklı, karizma, akıllı, mantıklı, iyi niyetli, güvenilir, sözünün eri, adam gibi adam… Hiç agresif ve atarlı değil. Çok sakin,haftanın 3 günü izin alsan 4.’sünü kendinden verir. En büyük zevkleri elamanlarıyla makara yapmak, halısaha maçı ve playstation oynamak. Ve ne hikmetse bizi hep yeniyor.

Ayrıca ekip olarak hiç de yalaka değiliz.

Burcu

Aslan

Karakteristik Özellik

Çözüm Bulucu

Marka Yöneticisi / Semtin Ablası

Ebru Vatansever

Güçlü iş kadınının vücut bulmuş hali. Hem anne, hem eş, hem de patron. Ama çok kararsız. Gece katalog diye yatıp, sabah broşür diye kalktığı olur. Müşterilere karşı bizi savunurken bazen fazlaca zor durumda kalıyor. Sohbeti tam abla kıvamında. Erkek çalışanların kız arkadaşlarıyla gizli toplantılar yapıp, kızlara rapor verdiğinden şüpheleniyoruz.

Burcu

Terazi

Karakteristik Özellik

Hırslı

Sanat Yönetmeni / Köyün Delisi

Kadir Ali Şeker

Baş itirazcı…
Unutkan. Projeyi ona verin ve unutun. Çünkü o da unutur. Bu kadar unutkanlığın içerisinde verdiği emekler ise asla azımsanamaz. Ajansın bel kemiğidir. Bir şey tasarlamak istemiyorsa tasarlamaz. Korkmayın, gece melekeleri gelecek ve o iş yarına yetişecektir. Bundan sebep öğlene kadar somurtkan şirinleri oynar.

Burcu

Balık

Karakteristik Özellik

Komik

Dijital Yönetmen / Yakında Asker

Burak Öztürk

Web diye girdi, en son stant yapılırken çivi çaktığı görülmüş. Patronun komşusu. Eee tabi bunun nimetlerinden yararlanıyor. Adam patronun arabasıyla gelip gidiyor. Annesinin keklerine hayranız. Eğer okuyorsa buradan bu jestimize karşılık vermesini isteriz. Halı saha maçlarında koş(a)mamasıyla ünlü webci futbolcu.

Burcu

Yengeç

Karakteristik Özellik

Sakin